Dřeváci – Sailing Legends

RYCHLÝ KONTAKT: +420 602536197

Aktuality z Blogu

Dřeváci Season 19 + Volvo Round Ireland 2018

Byl to rychlý a na nové vody bohatý rok! Dobyli jsme řecké Kyklády a zase se tam rádi vrátíme! A sever.. sever opět volá! 🙂

 

Volvo Round Ireland je prestižní offshore nonstop závod plachetnic, který se jezdí jednou za dva roky. Jak kdosi ve Wicklowském jachtklubu nad Guinnessem spiklenecky prozradil, je to proto, aby účastníci měli čas zapomenout jaké to bylo. Mně jde zapomínání docela dobře. Ale nemělo by se zapomínat, že to byla skvělá plavba! Děkuju Honziku, žes mně tam vytáhnul a děkuju Jean-Francoisovi,Uně a Tarlovi za užásnou zkušenost a parádní zážitek. Bylo to s Vámi skvělý a děkuju Neptunovi, že jsem měl příležitost Vás poznat a chvilku se s Vámi plavit! Hakuna Matata! Děkuju! 🙂

PS: Také by se nemělo zapomínat, že Ondřej Semotán a Honza Dvořák byli historicky první jachtaři z Česka, kteří se VRI zůčastnili! Oléé!!

 

 

Volvo Round Ireland is respecter offshore nonstop sailing race, that takes its place every two years. How somebody in Wicklow said in yacht club while drinking Guinness, its intentional, and it is to give people time to forget how it was. I am quite good in forgetting. But what we should not to forget, is the fact, that it was great pleasure to be part of this adventure! Thank you Honza, for taking me in, and thank you Jean-Francois, Una and Tarla for such a great time and experience! Hakuna Matata! Thank you all!

Also..lets don´t forget, that Ondřej Semotán and Honza Dvořák, have been historically the first Czech sailors, who have been participating in this race! Oléé!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Drevaci.eu

Sailing Legends - na moři jako doma!